SALİH MEMİŞOĞLU

Resmi Websitesi

HABERLER

Kızı ve Babası Çiftlikte Buluştular

6 Nisan’da vizyona girecek olan ‘Kızım ve Ben’ filminin başrolünü üstlenen Cemal Hünal ve minik oyuncu Zülal Memişoğlu, at çiftliğinde bir araya geldi.

Projede, baba-kızı canlandıran ikilinin buluşması, renkli görüntülere sahne oldu. Hünal, at çiftliğinde stresini ve günün yorgunluğunu attığını söyledi. Polisiye-dram türündeki film, Doruk isimli özel harekat polisini oynayan Hünal’ın, kızına hem annelik hem de babalık yapmasını konu ediyor

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINDört nala vizyon.

Sinemaseverler ile 6 Nisan'da buluşacak olan 'Kızım ve Ben' filminin basın toplantısı önceki gün çekimlerin gerçekleştiği at çiftliğinde yapıldı. Filmde babakızı canlandıran Cemal Hünal ile Zülal Memişoğlu, objektiflerin karşısına birlikte geçti. İkili, röportajın ardından Hünal'a ait İstanbul'daki at çiftliğinde at binip keyifli anlar yaşadı.


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

6 Nisan’da vizyona girecek Kızım ve Ben filminin  afişi de görücüye çıktı. (NTV)

Özel Harekât polislerinin katılarak gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle dikkat çeken ve başrollerini ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin Nefes’i İrem Helvacıoğlu ile ‘ Diriliş Ertuğrul’un Ares'i Cemal Hünal’ı bir araya getiren ve gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan filmin mimarı, ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu. Filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yerli polisiye, dram türündeki Kızım ve Ben filminin afişi yayınlandı. ( HABERTÜRK )

Başrollerinde Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu'nun olduğu filmin kadrosunda İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan, Cem Cücenoğlu, Cengiz Kurtoğlu ve Ömür Arpacı gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Gürvardar otururken, senaryo da yönetmenin kalemine ait.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yerli Polisiye Dram "Kızım ve Ben"in Afişi Çıktı. ( BEYAZPERDE.COM )

Issız Adam'ımız Cemal Hünal bu kez de yalnız bir baba oluyor. Merakla beklenen yeni dram polisiye yapımı Kızım ve Ben'den poster çıktı. Başrollerini yerli sinemanın sevilen dram oyuncularından Cemal Hünal ile birlikte taze oyuncu İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu'nun üstlendiği "Kızım ve Ben", gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanıyor. 


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yerli Polisiye Dram "Kızım ve Ben"in Afişi Çıktı. ( POSTA )

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin Nefes’i İrem Helvacıoğlu ve ‘ Diriliş Ertuğrul’ dizisinin Ares karakteri Cemal Hünal’ı bir araya getiren Kızım ve Ben filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Gürvardar yaptı.

 

Yapımcılığını Burak Film’in üstlendiği polisiye-dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda Zülal Memişoğlu, Cengiz Kurtoğlu, Gizem Hatipoğlu, Cem Cücenoğlu ve Ömür Arpacı gibi isimler dikkat çekiyor.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN


‘Kızım ve Ben’ filmi Polis Haftası'nda vizyona girecek

Özel Harekât polislerinin katıldığı ve gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle dikkati çeken ‘Kızım ve Ben’ filminin galası, 4 Nisan akşamı Sapphire’de gerçekleşecek. Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin senarist ve yönetmenliğini Murat Gürvardar, yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

 

Kızım ve Ben filmi Polis Haftası dolayısıyla 6 Nisan’da vizyona girecek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da destek verdiği ‘Kızım ve Ben’ filminin mimarı, ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu. Filmin supervisor’ı bugüne kadar TV program sunuculuğu ve yapımcılığı ile tanınan, yazdığı kitaplar çok satanlar listesinde yer alan bir isim: Ferudun Özdemir. Filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Salih Memişoğlu'nun üçüncü filmi vizyona gün sayıyor

‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinin mimarı Salih Memişoğlu, üçüncü filmi ile izleyici karşısına çıkacak. Filmin vizyonu öncesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşme yapan Salih Memişoğlu, Bakan Soylu'nun filmini desteklediğini ve sinemaya verdiği değerden dolayı kendisini tebrik ettiğini söyledi. 

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

 

Bakan Soylu'dan tam destek!

Burak filmin 3. Projesi olan Yapımcılığını Burak Memişoğlu'nun üstlendiği Kızım ve Ben Sinema filmine özel harekat ve polisiye Sahneleriyle Vizyona Damga vuracak Filme Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek hem yüzleri hem araçlar helikopter ve mühimmatları ile özel harekat polislerinin katıldığı filme İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da destek verdi.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu 'Kızım ve Ben'i anlattı

Geliri şehit ailelerine bağışlanacak olan Kızım ve Ben filminin çekimleri devam ediyor. İçişleri Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nün de katkı yaptığı projede başrolü paylaşan Cemal Hünal ile İrem Helvacıoğlu filmin hikayesini ve bilinmeyenleri ntv.com.tr'ye anlattı. Hünal karakteri hakkında, "Kızının karşısında korkuları ağır basan bir adam" ifadelerini kullanırken Helvacıoğlu ise "Filmin herkesin kalbinde bir şey burkacak bir hikayesi var" dedi.


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

 

'Kızım ve Ben' filminin çekimleri başladı

Filmin mimarı, vizyona girdiğinde büyük ilgi gören ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinin de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu. Burak Film adına yapımcı koltuğunda Burak Memişoğlu oturuyor. Filmin bir diğer yapımcısı ise aynı zamanda filmin supervisor’ı da olan, bugüne kadar TV program sunuculuğu ve yapımcılığı ile tanınan, yazdığı kitaplar en çok satanlar listesinde yer alan bir isim: Ferudun Özdemir. 

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kızım ve Ben seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

Yapımın 2 filminin de korku türünde olması ile dikkatleri üzerine çekmişti. Burak Film'in diğer yapımlara nazaran filmlerinin gelirlerinin Dünya Şehit Çocukları Vakfı'na bağışlandığı öğrenildi.


1 Temmuz'da Çekimlerine Başlanacak olan  Kızım ve Ben dram filminin cast ekibi hazırlık aşamasında olup yapımcılığını Burak Memişoğlu üstlenirken, senaryo ve yönetmen kısmında ise Murat Gürvardar bulunuyor.


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINAlişan’a büyü yapılmış

Alişan neden Azazil 2 Büyü filminde rol aldığını ise şu sözlerle açıkladı: ”Bundan yaklaşık 4 yıl önce hayatımda her şey ters gitmeye başladı. İş hayatım sekteye uğradı. Son dakika olacak işlerim iptal oldu. Sosyal çevremle bağım koptu. İşimle, kendimle kısaca hayatımla ilgili bana ”bir şey” yapılmıştı. Evimin duvarlarında İbranice yazılar belirdi ve bu yazılardan kurtulamıyordum. Bir arkadaşım aracılığıyla Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu’yla tanıştım. Salih Hoca’yı ziyaret ettim, o da sağ olsun evime geldi. Dualarıyla büyüyü bozdu.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN