SALİH MEMİŞOĞLU

Resmi Websitesi

CİNLERİN VE İNSANLARIN KARŞILIKLI GÖRÜŞMELERİ

Bu konu çok önemli olduğu kadar faydalı, faydalı olduğu kadar da tehlikelidir. Kısaca görülmeyen voltajı belli olmayan bir elektrik ve neyle ne zaman nasıl karşılaşacağnızı  önceden tesbit  edemezsiniz. Bu konuda  şahsen ben araştırmalarımda çok şeylere şahit oldum.


Bir defa her ne olursa olsun Allah’ın yardımı olmadan hiçbir yaprak kıpırdamaz ama maalesef insanlar bu tür varlıklarla konuşmaya davetiye kurmaya meraklı  oluyorlar.Bir defa halis niyet iyi amel önemli ve bunun yanında daha önce bu işle uğraşmış bilgisi kuvvetli olan iyi bir üstad şarttır. Çünkü sizin karşınıza görüşme anında neyin nasıl çıkacağını bilemezsiniz.

Daha   önce  ne kadar  bu tür kitap okuyup araştırma yaptıysam şunu gördüm ki muhakkak bir yeri eksiktir. Mesela bir kitapta şunu söylüyor  ;  her akşam 1001 sefer Ayetel,kürsi , 1001 sefer ya basar, 1001 sefer ya semi’ . dersen ve bunu karanlık bir odada yaparsan size bir cin gelir ne  istiyorsun  ?  diye   emrinize  amade olur. Şu hale bakın ki o kadar ucuzlatılmış ki sanki bir işçisini çağırıyor veya bir çocuğu çağırıyor oysa bunlar eksik ve uygun olmayan şeylerdir. Bu konuda görüştüğüm bir  kişinin bana söylediği hocam: bir sabah zeval vakti bir odada buhur yapılır ve orda 1500 sefer ya Allah ya Fettah ya Huddam… vs. yapılırsa bir zatla görüşülüp irtibat kurulurmuş ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı ne istiyorsun söyle dedi.  Ama benim ağzım dilim tutuldu konuşamadım ve elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime gelip bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde üstüme başıma baktım ve altımı ıslattığımı gördüm ve o şahıs o eve bir daha giremiyor hala psikiyatri tedavisine devam ediyor. Y ani söylediğim gibi üstadı ve ustası olmadan olmaz , olursa böyle  olur. Bizim halkımızın bu işlere yatkın olması maalesef bu sıkıntıları doğuruyor.


Bir zatla görüşmem de bir olayı anlattı ve dinledim. Bir kişinin cinler davetiyesi diye yazdığı bir kitaptan  vefk  yapıp  davetiye kurmaya çalışırken, bir defne yaprağı üzerine asır süresi okunacak ve suya  konulacak , sabah ezanından sonra gün ağarırken içilip karanlık bir odada iki rekat namaz kılınıp vefk  üzerine ebced  hesabı yaparak cin davetiyesi yapmış ve bu işleme  7 gün boyunca devam etmiş.


Adamın söylediğini aynen aktarıyorum, hocam 7. Gün başında fesi ve şalvarı olan bir adam geldi yalnız ayakları ters ve odanın içinin birden aydınlandığını gördüm bana işte geldim buyur  dedi. Ben de bu işe merak ettiğim için yaptım ama adınız ne diye sordum. Bana  ‘sildovyenna ‘ dedi. (isminden kafir olduğu belli) Müslümanmısın  dedim , senin  kadar dedi  . Bana dediklerimi yaparsan seninle devamlı görüşürüz dedi. Ben de ona nedir dedim. Her gün namazını eksik kılacaksın , eşinden ayrılacaksın ve insanlara karşı söylediklerimi uygulayacaksın dedi. Ben bu Allah’a karşı yanlış olur  yapamam  dedim.  Gelen kişi bana sen zaten 7 gün kıldığın  2 rekat namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman  Allah aklına gelmedi mi  dedi ve üzerime kustu  ve kaçtı gitti. Hala etkisinden kurtulamadım  ve  elbiselerim onun kustuğu salyayla kokuyor. Belli ki  gelen kafir cin idi.  Bir şey yaparken çok dikkat etmek lazım. 


Günümüzde   insanoğlu  ne kadar uğraşırsa uğraşsın Allah dilerse olur ve bunun için sadece okumak ta araştırmak ta yeterli olmaz. Bir örnek vereyim;  bir mimar binanın projesini çizer ama hiç okuma yazması olmayan iyi bir usta inşa eder, onun için yetenek de  gereklidir  tabii.  Bunun için Almanya ve bazı yurt dışı gezilerinde bunların üniversitelerinde kürsülerini gördüm ilim , fen , bilgi öğrenme adına yani faydalı işler adına bunu yapıyorlar. Bizde ki bazı insanların yaptıkları gibi sihir , büyü , ve define bulmak  ve aramak amaçlı olmadığını gördüm . Oysa   20 senelik deneyim içindeyiz eğer yer altındaki defineleri altınları cinler bulsa idi ben yeraltında bir şey bırakmazdım. Bunu yine bilelim ki  cinler defineyle uğraşmazlar ve bilmezler. Bunları  ancak define hastaları  uydurur , hayatları zelil olur ve kendilerini kandırırlar. Rabbim bize akıl vermiş bizim definemiz   beynimiz  ellerimiz ve çalışmamızdır,  diğerleri ise sadece hayaldir. Kısaca toparlanmaya çalışalım.


Cinlerle  temas ,  konuşma  ve trans ile olur, ama ehlinin yanında ve Allah isterse. Daha doğrusu insan bu tür şeylerden uzak durursa daha aladır.


Bununla ilgili yine canlı şahidi olarak yaşadığım bir olayı size anlatayım. Bir gün Trabzon da bir medyum bir hasta üzerinden cinleri çıkaracağını söyledi. Kişi transa girdi ve hastaya bayıltın komutu verir vermez hasta bayıldı ve ortalık birden bire değişti. Hasta kasıldı ağlamaya başladı ve kadın ağzından erkeksi bir ses çıkarmaya başladı. Olayı canlı seyrettim ve o ses ona hey kişi sen beni ve 2 arkadaşımı aldın ve yaktın  ama senin karın hamile ,  şimdi  benim padişahım gidip senin karının karnındaki çocuğu boğdu haberin yok dedi ve gülerek kaçtığını gördüm. Hemen evine telefon etti ve karısının bayıldığını ve hastaneye   kaldırdıklarını  4 aylık çocuğunun düştüğünü öğrendik. Evet söze başladığım  gibi çok dikkatli ve bilmediğimiz işlerle uğraşmamamız lazım. Şimdi dersiniz , ya hocam bunların faydalı olanı  yokmu?...   Va r var ama dediğim gibi Allah yardımcı olacak birde niyetler  halis olacak yani cinlerle görüşmenin her yönden hem iyiliği hem tehlikesi var.


CİNLERDEN NASIL KORUNULUR


1-      Cinler dediğimiz varlıklar insanlara  nasıl ve neden nüfuz ederler.              

İnsanların  bazıları  birazda bu işe kendileri yardımcı olurlar. Bu konuda İslam dini ne diyor ona bakalım. Bakara suresi 275. Ayetinde   Riba,   faiz  yiyenler mahşerde ancak şeytanın çarptığı kimseler in kalktığı gibi kalkarlar…… buyrulmaktadır.


2-      İnsan vesvesesi   .  Taha suresi   120.  ayet .  Şeytan ilk insan olan hz.   Ademe   vesvese verdiği anlaşılır. Ey Adem sana sonsuzluk ağacını ve eskimeyen bir saltanatı göstereyim mi.  Bununla ilgili yine Sa’d suresi  41.ayet Ey Muhammed kulumuz  Eyyüb’ üde  an.  O rabbine nida etmiş ve doğrusu şeytan bana bir yorgunluk ve azap verdi diye seslenmişti. Yani vesveseden uzak durmamız  lazım. Çünkü Allah kullarını her şeyden yüce yarattı ve onu en güzel nimetlerle donattı.


3-      Zinadan uzak durarak.Çünkü kafir cinler insanları öyle kandırırlar ki mesela; insanlar lokantada

 Yemek yerken yıkanmayan temizlenmeyen bir kaşıkla asla yemek yemezler çünkü o kaşıkla daha önce bir başkası yemiştir. Ama her gün bir ya da birkaç kişiyle beraber olan ve her türlü hastalığı taşıyan kişilerle yatarlar, onlarla beraber olurlar. Bu nasıl anlayıştır ama işte kafir cinler şeytanlar o kadınları prenses gibi  gösterirler  yani Allah’ın  2 dakikada kıyılan ve helal olan nikahtan kaçar hem bu dünya hem de ahretlerini yok ederler. Yani cinler zina edenlere daha çabuk bulaşırlar. Bir nedeni de insanlar da taşıyıcı olan spermlerin haram olanı ile beslenirler.


4-      Banyolar da bevledenler.  Mesela adam eşiyle cima ediyor banyoda banyo yaptığı küvetin içine  küçük abdestini yaparlar. Kafir  cinler banyoları çok sık gezerler oralarda yaşarlar. Bu konuda çok kişilerin zarar verdklerini  bilirim. Yani banyoda  bevledilmesi  uygun değildir.


5-      Sihirlerle  büyülerle  uğraşmak. Bu konuda gelecek yazımızda geniş çapta yer vereceğiz inşallah. Çünkü insanlar bu konuda çok bilip veya bilmeden birbirlerine muskalar vs şeyler yapıyor veya yaptırıyor.Bu konuda insanlar cinleri cinler de insanları kullanırlar .


6-      Ruh  veya cin  davetiyesi  gibi  seanslardan uzak durarak. Genellikle kafir cinler o davetiyelere gelir  ve insanlar da onların gittiklerini hesap ederler. Oysa onların bazıları gitmez ve insan bedeninde kalırlar. Sonra bir  bakarsınız  gece yanınıza gelmiş karabasan şeklinde bir korku başlar. Bunlardan da uzak durmamız lazım.

7-      Korunacak yollardan biri de güçlü olmak  ,  aklı selim olmaktır.Allah’ın adaletine sığınmak hurafe ve batıl inançlardan sakınmak ve O’ nun  ayetlerine sığınmaktır.Bu konuda cinlerden sığınmak için 20 senedir yaptığım araştırmalarda şunları gördüm ve uygulayanların yanında bulundum. Şu ayetler onlar için kurtulma yollarıdır…


a)      Ayetel kürsi ve sonunun 7 sefer tekrarlanması.

b)      Felak ve Nas sureleri

c)       Cin  suresi  1 -  13 ayetler.

d)      Lokman  suresi  tamamı.

e)      Bakara suresi  165.ayet.

f)       Mearic  suresi  1 – 7  ayetler.

g)      Hud  suresi   1 -  5  ayetler.

h)      3 sefer La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.

i)      3 sefer Ya ma’şeral cinni vel insi inis tetağtüm en tenfüzü min ektaris semavati velarz fenfüzü la tenfüzüne illa bi sultan…


Bunlar suya okunur ve içilir veya kişi kendi üzerine okur.


Gelecek sayıda cinlerin insanlar   üzerindeki  belirtileri ve sihir büyü üzerine yazılarımızla buluşmak üzere saygılarımla.


Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimizde olsun…